01 серпня 2023 р.

Технології TEFF є екодружніми

Компанія teff group не порушує законів фізики й не створює небезпеки для оточення й навколишнього середовища.
Технології TEFF є екодружніми

Наприклад, температура сушильного агента, що подається до сушарки, не має перевищувати 250 градусів. Температура спалювання має бути у межах 1000 градусів, щоб забезпечити повноцінне окислення всіх небезпечних хімічних сполук із вуглецем і азотом, що можуть загрожувати зерну і довкіллю. 

За словами директор ТОВ «ТЕФФ» Юрія Фаренюка, за допомогою системи керування обладнання компанії контролює всі параметри роботи теплогенератора, щоб температури сушіння були не позамежні, а технологічні.

«Ми несемо відповідальність за температурні показники спалювання та якість продукції на виході. Щодо екологічних аспектів можу сказати, що наше обладнання демонструє мінімальний уміст небезпечних речовин у димових газах. 

Загалом кожен із наших об’єктів є максимально технологічним й інноваційним. Ми постійно отримуємо зворотний зв’язок від наших клієнтів й удосконалюємо обладнання відповідно до потреб. Це дає змогу пропонувати найефективніші рішення, які змогли оцінити не лише українські, а й закордонні користувачі», – констатує пан Юрій.  

Нагадаємо, спалювання агровідходів для створення теплової енергії — це не лише економія бюджету підприємства, а й урок до свідомої взаємодії з нашою планетою. Також ми писали, що 7 млн тонн біомаси здатні замінити 3 млрд кубометрів газу. Раніше ми повідомляли, що вихрове спалювання біопалива є найбільш ефективним.